Reklama

Reklama

Liga czarnogórska - 14. kolejka First League: Rudar Pljevlja - FK Iskra Danilovgrad 1-1 (1-0)

2 listopada na Stadionie Pod Golubinjom w Pljevli odbyło się spotkanie 14. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Rudaru i FK Iskra. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 300 widzów.

2 listopada  na Stadionie Pod Golubinjom w Pljevli odbyło się spotkanie  14. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Rudaru  i FK Iskra. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 300 widzów.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 meczów jedenastka Rudaru wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż pięć razy. Osiem meczów zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut drużyna FK Iskra zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Rudaru była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu zawodnicy Rudaru nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 31. minucie na listę strzelców wpisał się Marko Krasić.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Rudaru.

Reklama

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Željkowi Tomaševiciowi, piłkarzowi Rudaru. W 61. minucie za Milana Vukoticia wszedł Bogdan Milić. W 64. minucie gola wyrównującego strzelił z rzutu karnego Milan Đurišić.

W 71. minucie kartkę obejrzał Nikola Karaklajić z FK Iskra. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-1.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna FK Iskra w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

Już w najbliższą sobotę zespół FK Iskra zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie FK Podgorica. Tego samego dnia Zeta Golubovci zagra z zespołem Rudaru na jego terenie.

Reklama

Reklama

Reklama