Liga czarnogórska - 14. kolejka First League: Rudar Pljevlja - FK Iskra Danilovgrad 1-1 (1-0)

2 listopada na Stadionie Pod Golubinjom w Pljevli odbyło się spotkanie 14. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Rudaru i FK Iskra. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 300 widzów.

14. kolejka Czarnogóra - First League
2019-11-02 13:30 | Stadion: Stadion Pod Golubinjom | Widzów: 300 | Arbiter: M. Savović
Rudar Pljevlja
FK Iskra Danilovgrad
1
1
M. Krasić 31'
M. Đurišić 64'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 meczów jedenastka Rudaru wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż pięć razy. Osiem meczów zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut drużyna FK Iskra zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Rudaru była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu zawodnicy Rudaru nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 31. minucie na listę strzelców wpisał się Marko Krasić.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Rudaru.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Željkowi Tomaševiciowi, piłkarzowi Rudaru. W 61. minucie za Milana Vukoticia wszedł Bogdan Milić. W 64. minucie gola wyrównującego strzelił z rzutu karnego Milan Đurišić.

W 71. minucie kartkę obejrzał Nikola Karaklajić z FK Iskra. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-1.

Nikola Kumburović
50′ Željko Tomašević
Ognjen Obradović
Velizar Janketić
Balša Boričić
 31′ Marko Krasić