Liga czarnogórska - 12. kolejka First League: FK Podgorica - Grbalj Radanovici 1-1 (0-1)

W starciu 12. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 19 października, zespół FK Podgorica zremisował z Grbaljem 1-1 (0-1). Mecz na DG Arena obejrzało 300 widzów.

D. Račić 42'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut zespół Grbalju zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki FK Podgorica była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 39. minucie Ivan Bulatović został zastąpiony przez Jovana Vujovicia.

Pod koniec pierwszej połowy to zawodnicy Grbalju otworzyli wynik. W 42. minucie na listę strzelców wpisał się Dejan Račić.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Grbalju.

Drużyna gości krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko dziewięć minut, ponieważ jedenastka FK Podgorica doprowadziła do remisu. Gola strzelił Keita Suzuki. Między 69. a 84. minutą, boisko opuścili zawodnicy Grbalju: Dejan Račić, Miloš Milović, Aleksandar Macanović, na ich miejsce weszli: Benjamin Kacić, Dejan Perović, Boban Đorđević. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Keity Suzukiego, Nikoli Vujnović zajęli: Balša Sekulić, Nikola Zvrko.

Jedyną kartkę w meczu otrzymał Matija Božanović z zespołu gospodarzy. Była to 71. minuta spotkania. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-1.

Bogdan Rašo
71′ Matija Božanović
Miomir Đuričković
Milija Golubović
Vladan Kordić
Jovan Pajović
Aleksandar Macanović
 51′ Keita Suzuki