Liga czarnogórska - 1. kolejka First League: OFK Titograd Podgorica - Sutjeska Niksic 0-1 (0-1)

W starciu 1. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 3 sierpnia, jedenastka FK Mladost przegrała z Sutjeską 0-1 (0-1). Mecz na Stadionie FK Mladost w Podgoricy obejrzało 500 widzów.

1. kolejka Czarnogóra - First League
2019-08-03 20:30 | Stadion: Stadion FK Mladost | Widzów: 500 | Arbiter: M. Boskovic
OFK Titograd Podgorica
Sutjeska Niksic
0
1
B. Janković 26'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 37 meczów drużyna Sutjeskiej wygrała 15 razy i zanotowała 12 porażek oraz 10 remisów.

Od pierwszych minut drużyna Sutjeskiej zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki FK Mladost była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną bramkę z karnego zdobył Branislav Janković dla zespołu Sutjeskiej. Bramka padła w tej samej minucie.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Branislavowi Jankoviciowi z drużyny gości. Była to 39. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Sutjeskiej.

W 56. minucie Bojan Božović zastąpił Stefana Nikolicia. Między 61. a 82. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy.

Między 61. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze FK Mladost: Mirko Raičević, Igor Vukčević, Mendy Mamadou, na ich miejsce weszli: Miloš Brnović, Ajanah-Chinedu Chukwujekwu, Luka Merdović. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Milutina Osmajicia, Branislava Jankovicia zajęli: Miljan Vlaisavljević, Vladan Bubanja. W drugiej połowie nie padły gole.

Novica Eraković
61′ Jovan Nikolić
Branislav Janković  26′ (k.) 39′
Vojin Pavlović
Damir Kojašević
Mirko Raičević
Nemanja Nedić
67′ Radomir Dalović
Milutin Osmajić
Mendy Mamadou
Marko Vučić
Igor Vukčević
Bojan Božović

Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Już w najbliższą sobotę zespół Sutjeskiej będzie miał szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jego rywalem będzie Zeta Golubovci. Tego samego dnia FK Iskra Danilovgrad będzie gościć drużynę FK Mladost.