Liga czarnogórska - 1. kolejka First League: Kom Podgorica - Zeta Golubovci 0-0

W starciu 1. kolejki czarnogórskiej First League, które rozegrane zostało 3 sierpnia, zespół Kom zremisował z Zetem 0-0. Mecz na Stadionie Zlatica w Podgoricy obejrzało 350 widzów.

1. kolejka Czarnogóra - First League
2019-08-03 17:30 | Stadion: Stadion Zlatica | Widzów: 350 | Arbiter: S. Vujović
Kom Podgorica
Zeta Golubovci
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 18 razy. Drużyna Zeta wygrała aż 11 razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko cztery.

Od pierwszych minut zespół Zeta zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Kom była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 50. minucie Ivan Vukčević został zmieniony przez Aleksa Yamoaha. Między 63. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy Kom: Mirza Hot, Nedjeljko Vlahović, Arihiro Sentoku, na ich miejsce weszli: Matija Račić, Sava Gardasević, Savo Gazivoda. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Stefana Vukčevicia, Armina Bosnjaka zajęli: Matija Lambulić, Stefan Knežević.

Jedyną kartkę w meczu sędzia przyznał Jovanowi Baošiciowi z zespołu gości. Była to 68. minuta pojedynku.