29. kolejka First League: Mornar Bar - Buducnost Podgorica 0-1 (0-1)

W meczu 29. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 13 kwietnia, zespół Mornaru przegrał z Buducnostem 0-1 (0-1). Mecz na Stadionie SRC Topolica w Barze obejrzało 200 widzów.

29. kolejka Czarnogóra - First League
2019-04-13 16:00 | Stadion: Stadion SRC Topolica | Widzów: 200 | Arbiter: N. Vođević
Mornar Bar
Buducnost Podgorica
0
1
A. Vujačić 42'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 23 starcia jedenastka Buducnostu wygrała 16 razy i zanotowała cztery porażki oraz trzy remisy.

Od pierwszych minut jedenastka Buducnostu zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Mornaru była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Tuż przed końcem pierwszej połowy jedyną bramkę meczu zdobył Aleksandar Vujačić dla zespołu Buducnostu. Bramka padła w tej samej minucie. To już szóste trafienie tego piłkarza w sezonie.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Đorđe Vojvodić z Mornaru. Była to 43. minuta starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Buducnostu.

Drugą połowę jedenastka Mornaru rozpoczęła w zmienionym składzie, za Marka Novovicia, Đorđe Vojvodicia weszli Luka Raičević, Radovan Barjaktarović. Także w drużynie Buducnostu w czasie przerwy zaszły zmiany, za Ivana Delicia wszedł Miloš Krkotić. W 58. minucie za Dušana Bakicia wszedł Dušan Stoiljković.

Między 61. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej. W 64. minucie Filip Kalačević został zmieniony przez Balšę Bušković, co miało wzmocnić jedenastkę Mornaru. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Petara Vukčevicia na Bojana Roganovicia w 75. minucie. W drugiej połowie nie padły gole.

Dejan Boljević
90′ Vuk Martinović
Slavko Damjanović
Velimir Vlahovic
Stefan Filipović
43′ Đorđe Vojvodić