Reklama

Reklama

28. kolejka First League: OFK Petrovac - Zeta Golubovci 0-2 (0-1)

7 kwietnia na Stadionie pod Malim brdom w Petrovac na Moru odbył się pojedynek 28. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Petrovaca i Zeta. Starcie zakończyło się zwycięstwem Zeta 2-0. Na stadionie stawiło się 200 widzów.

28. kolejka Czarnogóra - First League
2019-04-07 16:00 | Stadion: Stadion pod Malim brdom | Widzów: 200 | Arbiter: M. Milacic
OFK Petrovac
Zeta Golubovci
0
2
DO PRZERWY  0-1
N. Krstović 1',63' 

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 42 razy. Drużyna Zeta wygrała aż 19 razy, zremisowała 12, a przegrała tylko 11.

Reklama

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W pierwszej minucie bramkę zdobył Nikola Krstović. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego dziewiąte trafienie w sezonie.

W 30. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Igora Vujačicia z Zeta, a w 42. minucie Lukę Medigović z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Zeta.

Na drugą połowę zespół Petrovaca wyszedł w zmienionym składzie, za Mirzę Đurđevicia wszedł Kristijan Vulaj. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu w jedenastce Petrovaca doszło do zmiany. Velizar Janketić wszedł za Borisa IIego.

Drużyna gospodarzy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Zeta, strzelając kolejnego gola. W 63. minucie Nikola Krstović po raz drugi strzelił gola zmieniając wynik na 0-2.

W 69. minucie za Benjamina Kacicia wszedł Halil Muharemović. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-2.

0
2
OFK Petrovac
Zeta Golubovci
Namaşco
Baošić
Sekulić
Vujačić
Bošnjak
Krstović
Milojko
Tuzović
Yamoah
Krstović
2
Pešukić
Popović
Pajović
Đurđević
Kacić
Kajević
Kalezić
Kažić
Medigović
Tachibana
Kopitović
Yamamoto
SKŁADY
OFK Petrovac
Zeta Golubovci
Stefan Popović
Stanislav Namasco
Lazar Pajović
Jovan Baošić
Mirza Đurđević
Nemanja Sekulić
Benjamin Kacić
Igor Vujačić30′
Demir Kajević
Armin Bošnjak
Miloš Kalezić
Srđan Krstović
Marko Kažić
Goran Milojko
42′ Luka Medigović
Amel Tuzović
Ryoya Tachibana
Alex Yamoah
Boris Kopitović
Nikola Krstović  1′, 63′
Sho Yamamoto
Danilo Pešukić

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę drużyna Zeta będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Rudar Pljevlja. Tego samego dnia Grbalj Radanovici będzie rywalem jedenastki Petrovaca w meczu, który odbędzie się w Radanovići.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama