Reklama

Reklama

27. kolejka First League: Rudar Pljevlja - FK Iskra Danilovgrad 1-1 (0-0)

3 kwietnia na Stadionie Pod Golubinjom w Pljevli odbyło się spotkanie 27. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Rudaru i FK Iskra. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 400 widzów.

3 kwietnia  na Stadionie Pod Golubinjom w Pljevli odbyło się spotkanie  27. kolejki czarnogórskiej First League pomiędzy drużynami Rudaru  i FK Iskra. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 400 widzów.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 starć jedenastka Rudaru wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Siedem meczów zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut zespół FK Iskra zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Rudaru była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 21. minucie sędzia ukarał kartką Miliję Golubovicia, piłkarza gospodarzy.

W 36. minucie Marko Vuković został zastąpiony przez Ivana Rackovicia. W 39. minucie kartkę dostał Miroje Jovanović z jedenastki gości. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Reklama

W 56. minucie Miloš Zečević został zmieniony przez Taku Morinagę, co miało wzmocnić zespół Rudaru. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Gorana Burzanovicia na Vladislava Rogošicia. Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Balša Boričić z FK Iskra. Była to 61. minuta meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników FK Iskra w 70. minucie spotkania, gdy Balša Boričić zdobył pierwszą bramkę. W 72. minucie Nikola Karaklajić został zmieniony przez Bogdana Milicia, co miało wzmocnić drużynę FK Iskra. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Željka Tomaševicia na Janka Gogicia.

Zespół gości niedługo cieszył się prowadzeniem. Trwało to 12 minut, jedenastka Rudaru doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Radomir Dalović. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Rudaru, a piłkarzom gości pokazał dwie.

Drużyna gospodarzy wykorzystała wszystkie zmiany.

Natomiast jedenastka FK Iskra w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.

Już w najbliższą niedzielę zespół FK Iskra zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jego przeciwnikiem będzie Buducnost Podgorica. Tego samego dnia OFK Titograd Podgorica zagra z zespołem Rudaru na jego terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL