Reklama

Reklama

27. kolejka First League: OFK Petrovac - OFK Titograd Podgorica 0-1 (0-1)

W pojedynku 27. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 3 kwietnia, drużyna Petrovaca przegrała z FK Mladost 0-1 (0-1). Mecz na Stadionie pod Malim brdom w Petrovac na Moru obejrzało 200 widzów.

W  pojedynku 27. kolejki czarnogórskiej First League, który rozegrany został 3 kwietnia, drużyna Petrovaca przegrała  z FK Mladost  0-1 (0-1). Mecz na Stadionie pod Malim brdom w Petrovac na Moru obejrzało 200 widzów.

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 44 mecze jedenastka FK Mladost wygrała 13 razy i zanotowała tyle samo porażek oraz 18 remisów.

Od pierwszych minut jedenastka FK Mladost zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Petrovaca była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedynego gola meczu strzelił Mendy Mamadou dla zespołu FK Mladost. To pierwsza bramka tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FK Mladost.

Reklama

W 62. minucie Nenad Vujović został zastąpiony przez Benjamina Kacicia. Od 62 minuty boisko opuścili piłkarze Petrovaca: Halil Muharemović, Boris II, na ich miejsce weszli: Kristijan Vulaj, Marko Kažić. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mirka Raičevicia, Mendego Mamadou zajęli: Balša Sekulić, Slobodan Perišić.

Od 70. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Petrovaca i jedną drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom FK Mladost przyznał jedną.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Natomiast drużyna FK Mladost w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.

Już w najbliższą niedzielę zespół FK Mladost zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jego przeciwnikiem będzie Rudar Pljevlja. Tego samego dnia Zeta Golubovci zagra z jedenastką Petrovaca na jej terenie.

Reklama

Reklama

Reklama