Puchar Cypru: Pafos FC - Nea Salamis Famagusta 0-1 (0-1)

W pojedynku rozgrywek o Puchar Cypru, który rozegrany został 15 stycznia, drużyna Paphos FC przegrała z Nea Salamis 0-1 (0-1). Mecz na Stadio Stelios Kyriakides obejrzało 350 widzów.

Cypr - Puchar Cypru
2020-01-15 15:00 | Stadion: Stadio Stelios Kyriakides | Widzów: 350 | Arbiter: C. Theouli
Pafos FC
Nea Salamis Famagusta
0
1
C. Eloundou 21'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 starć drużyna Nea Salamis wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut jedenastka Nea Salamis zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Paphos FC była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną bramkę meczu zdobył Charles Etoundi dla jedenastki Nea Salamis. Bramka padła w tej samej minucie.

Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy arbiter pokazał kartkę Georgiosowi Valerianosowi z Paphos FC. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Nea Salamis.

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia przyznał Charles'owi Etoundiemu z drużyny gości. Była to 54. minuta starcia. W 66. minucie Jerson Cabral został zmieniony przez Cy Goddarda.

Jordi César López Delgado
35′ Georgios Valerianos
José Ignacio San Román Canciani
Nahir Besara
Charles Betrand Etoundi Eloundou  21′ 54′ 86′
Zdenek Folprecht
Farshad Noor
66′ Jerson Cabral
Lefteris Hadjikonstantis
66′ Cy Goddard