Reklama

Reklama

Puchar Cypru: Pafos FC - Nea Salamis Famagusta 0-1 (0-1)

W pojedynku rozgrywek o Puchar Cypru, który rozegrany został 15 stycznia, drużyna Paphos FC przegrała z Nea Salamis 0-1 (0-1). Mecz na Stadio Stelios Kyriakides obejrzało 350 widzów.

W  pojedynku rozgrywek o Puchar Cypru, który rozegrany został 15 stycznia, drużyna Paphos FC przegrała  z Nea Salamis  0-1 (0-1). Mecz na Stadio Stelios Kyriakides obejrzało 350 widzów.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 starć drużyna Nea Salamis wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut jedenastka Nea Salamis zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Paphos FC była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną bramkę meczu zdobył Charles Etoundi dla jedenastki Nea Salamis. Bramka padła w tej samej minucie.

Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy arbiter pokazał kartkę Georgiosowi Valerianosowi z Paphos FC. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Nea Salamis.

Reklama

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia przyznał Charles'owi Etoundiemu z drużyny gości. Była to 54. minuta starcia. W 66. minucie Jerson Cabral został zmieniony przez Cy Goddarda.

W drugiej połowie nie padły gole.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Zespół Paphos FC w drugiej połowie dokonał jednej zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

To był dopiero pierwszy mecz w tej rundzie rozgrywek. Obie drużyny spotkają się w rewanżu, który odbędzie się 29 stycznia w Larnace. Strata Paphos FC wciąż jest do odrobienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL