Reklama

Reklama

Puchar Cypru: Ethnikos Achna FC - Digenis Akritas Morphou FC 3-0 (1-0)

5 lutego na Stadio Dasaki Achnas w Dasaki Achnasie odbył się mecz rozgrywek o Puchar Cypru pomiędzy drużynami Ethnikosu Achna a Digenisu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ethnikosu Achna 3-0. Ponieważ w pierwszym pojedynku także wygrała ta drużyna 3-0, więc to ona wywalczyła awans. Na stadionie stawiło się 50 widzów.

5 lutego na Stadio Dasaki Achnas w Dasaki Achnasie odbył się mecz  rozgrywek o Puchar Cypru pomiędzy drużynami Ethnikosu Achna  a Digenisu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ethnikosu Achna 3-0. Ponieważ w pierwszym pojedynku także wygrała ta drużyna 3-0, więc to ona wywalczyła awans. Na stadionie stawiło się 50 widzów.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 spotkań jedenastka Digenisu wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Digenisu zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Ethnikosu Achna była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Ethnikosu Achna w 44. minucie spotkania, gdy Giorgos Koushiappas strzelił pierwszego gola.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Ethnikosu Achna.

Reklama

Drugą połowę jedenastka Ethnikosu Achna rozpoczęła w zmienionym składzie, za Miguelita, Ihora Chudobjaka weszli Demetris Charalambous, Koneh Ibrahim.

Zespół gości ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Ethnikosu Achna, zdobywając kolejną bramkę. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Konstantinos Elia.

W 61. minucie Giorgos Papadopoulos został zmieniony przez Andreasa Stepanovica.

Trzeba było trochę poczekać, aby Koneh Ibrahim wywołał eksplozję radości wśród kibiców Ethnikosu Achna, strzelając kolejnego gola w 86. minucie pojedynku. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-0.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników. Natomiast jedenastka Digenisu w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL