Puchar Cypru: AEL Limassol - Apollon Limassol 0-0

17 kwietnia na Tsirion Athlítiko Kentro odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Cypru pomiędzy drużynami AEL Limassol a Apollonu Limasson. Mecz zakończył się remisem 0-0. Ponieważ w pierwszym pojedynku zwyciężyła drużyna AEL Limassol 2-1, więc to ona wywalczyła awans. Spotkanie obejrzało 2 604 widzów.

Cypr - Puchar Cypru
2019-04-17 17:00 | Stadion: Tsirion Athlítiko Kentro | Widzów: 2604 | Arbiter: T. Christofi
AEL Limassol
Apollon Limassol
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 63 starcia zespół Apollonu Limasson wygrał 25 razy i zanotował 20 porażek oraz 18 remisów.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 18. minucie sędzia pokazał kartkę Aleksowi da Silvie z jedenastki AEL Limassol.

W 32. minucie Marios Stylianou został zastąpiony przez Giorgosa Vasiliou. Między 35. a 39. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Apollonu Limasson i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 48. a 61. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom AEL Limassol i jedną drużynie przeciwnej. W 60. minucie w zespole Apollonu Limasson doszło do zmiany. André Schembri wszedł za Mustaphę Carayola.

Po chwili trener Apollonu Limasson postanowił wzmocnić linię napadu i w 67. minucie zastąpił zmęczonego Adriána Sardinerę. Na boisko wszedł Petros Psychas, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Na osiem minut przed zakończeniem spotkania arbiter pokazał kartkę Kévinowi Bru, piłkarzowi Apollonu Limasson.

Miguel Bruno Vale
61′ . Dossa Junior
Dylan Ouédraogo
58′ André Ferreira Teixeira
Marios Stylianou32′
18′ 71′ Alexandre Afonso da Silva
Héctor Yuste Cantón
48′ Jon Gaztañaga Arrospide
David Faupala
39′ 90′ Davor Zdravkovski
Joao Pedro Guerra Cunha39′
77′ Ruben Jurado Fernandez
Konstantinos Papamichail
71′ Marko Adamović
Esteban Fernando Sachetti
Adnan Aganović
André Schembri60′
90′ Fidelis Christopher Irhene
Danilo Spoljaric
Leandro Miguel Pereira da Silva
Ioannis Vasiliades
77′ Ivan Schranz
Giorgos Vasiliou32′
Jarchinio Angelo Roberto Antonia
Petros Psychas67′
Nestoras Mytides

Sędzia wręczył pięć żółtych kartek zawodnikom AEL Limassol, natomiast piłkarzom Apollonu Limasson przyznał cztery.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.