Liga cypryjska - 8. kolejka 1. Division: AEL Limassol - Pafos FC 2-0 (0-0)

W meczu 8. kolejki cypryjskiej 1. Division, który rozegrany został 4 listopada, zespół AEL Limassol wygrał z Paphos FC 2-0 (0-0). Mecz na Tsirion Athlítiko Kentro obejrzało 1 589 widzów.

8. kolejka Cypr - 1. Division
2019-11-04 18:00 | Stadion: Tsirion Athlítiko Kentro | Widzów: 1589 | Arbiter: K. Christodoulou
AEL Limassol
Pafos FC
2
0
A. Aganović 56'
Manuel Torres 83'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 starć drużyna Paphos FC wygrała cztery razy i tyle samo razy przegrywała. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 17. a 31. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Paphos FC i jedną drużynie przeciwnej.

Wysiłki podejmowane przez zespół AEL Limassol w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 56. minucie bramkę zdobył Adnan Aganović.

W 57. minucie Andreas Panayiotou został zmieniony przez Lulinhę. Między 59. a 82. minutą, boisko opuścili zawodnicy AEL Limassol: Gevorg Ghazaryan, Ivan Carlos, na ich miejsce weszli: Manuel Torres, Ryan Mmaee. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Pavela Lelyukhina, Lulinhy zajęli: Alexandros Konstantinou, Cy Goddard. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Paphos FC: Jasonowi Puncheonowi w 62. i Lulinie w 63. minucie.

Jedenastka Paphos FC ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół gospodarzy, strzelając kolejnego gola. W 83. minucie wynik ustalił Manuel Torres.

Na pięć minut przed zakończeniem starcia w drużynie AEL Limassol doszło do zmiany. Charis Kyriakou wszedł za Adnana Aganovicia. W doliczonej pierwszej minucie meczu kartką został ukarany Momčilo Rašo, piłkarz AEL Limassol. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-0.

Kyriakos Antoniou
90′ Momčilo Rašo
Kevin Lafrance31′
Nils Teixeira
Pavel Lelyukhin24′ 73′
 56′ 85′ Adnan Aganović
Matija Szirok
17′ Andreas Avraam
Jerson Cabral
73′ Ivan Carlos Franca Coleho
Andreas Panayiotou57′
59′ Gevorg Ghazaryan
Bakary Sako
Patryk Procek
Evgenios Petrou
Dimitris Avraam
Gerasimos Fylaktou
85′ Charis Kyriakou
Cy Goddard82′
Stylianos Panteli
Alexandros Konstantinou73′
59′  83′ Manuel Torres Jimenez
Luis Marcelo Morais dos Reis57′ 63′ 82′
Ruben Jurado Fernandez
Andreas Tsokkas
Kire Markoski
Nikita Roman Dubov
73′ Ryan Mmaee Nwambeben Kabir

To był klasyczny mecz do jednej bramki.

Arbiter w pierwszej połowie przyznał dwie żółte kartki zawodnikom gości, a w drugiej dostali tyle samo. Piłkarze AEL Limassol otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.