Liga cypryjska - 11. kolejka 1. Division: AC Omonia Nikozja - APOEL Nikozja 0-0

W starciu 11. kolejki cypryjskiej 1. Division, które rozegrane zostało 2 grudnia, jedenastka AC Omonia Nikozja zremisowała z APOEL Nikozja 0-0. Mecz na Neo GSP w Nikozji obejrzało 14 002 widzów.

11. kolejka Cypr - 1. Division
2019-12-02 18:00 | Stadion: Neo GSP | Widzów: 14002 | Arbiter: T. Christofi
AC Omonia Nikozja
APOEL Nikozja
0
0

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Lucasowi Souzie z drużyny APOEL Nikozja. Była to 10. minuta pojedynku.

Trener APOEL Nikozja postanowił zagrać agresywniej. W 59. minucie zmienił pomocnika Giorgosa Efrema i na pole gry wprowadził napastnika Romana Bezjaka. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W 67. minucie Joãozinho zastąpił Antonia Jakoliša.

W 76. minucie Éric Bauthéac został zmieniony przez Andronikosa Kakoullisa, co miało wzmocnić drużynę AC Omonia Nikozja . W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Andryję Pavlovicia na Tomás Sebastián De Vincentiego. Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Ádám Lang z AC Omonia Nikozja. Była to 86. minuta spotkania.

Giorgios Merkis
86′ Ádám Lang
João Carlos Reis Graça67′
Jan Lecjaks
Vujadin Savić
Michael Lüftner
Praxitelis Vouros
76′ Éric Bauthéac
Roman Bezjak59′
76′ Andronikos Kakoullis
Linus Hallenius

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Zespół AC Omonia Nikozja w drugiej połowie wymienił jednego gracza. Natomiast jedenastka APOEL Nikozja w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.