Santos FC Sao Paulo - Liga Deportiva Universitaria de Quito 0-1 (0-0). CONMEBOL Libertadores

1 grudnia na Estádio Urbano Caldeira odbyło się spotkanie rozgrywek CONMEBOL Libertadores pomiędzy drużynami Santos a LDU Quito. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem LDU Quito 1-0, który wywalczyło awans.

CONMEBOL Libertadores
2020-12-01 23:15 | Stadion: Estádio Urbano Caldeira | Arbiter: Néstor Fabián Pitana
Santos FC Sao Paulo
Liga Deportiva Universitaria de Quito
0
1
M. Zunino 66'

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie dostał Alison z Santos. Była to 45. minuta pojedynku.

W 46. minucie żółtą kartkę dostał Luis Ayala, piłkarz gości. W 54. minucie Pedro Perlaza został zastąpiony przez Paula Zuninę.

W 57. minucie boisko opuścili piłkarze LDU Quito: Christian Cruz, Marcos Caicedo, a na ich miejsce weszli Luis Ayala, Billy Arce. W 59. minucie arbiter przyznał żółtą kartkę Yefersonowi Soteldowi z drużyny gospodarzy.

Jedyną bramkę meczu zdobył Paul Zunino dla zespołu LDU Quito. Bramka padła w tej samej minucie. W 89. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Luisa Caiceda z LDU Quito, a w pierwszej minucie doliczonego czasu meczu Wagnera z drużyny przeciwnej.

11 minut później za czerwoną kartkę zszedł z boiska Rodrigo Aguirre osłabiając tym samym drużynę gości. W 22. minucie doliczonego czasu gry żółtą kartką został ukarany John, zawodnik Santos. W tej samej minucie czerwone kartki dostali: Luiz Felipe z Santos oraz Lucas Villarruel z LDU Quito.

Martínez
90′ John Victor Maciel Furtado
Anderson Rafael Ordóñez Valdéz
87′ Felipe Jonatan Rocha Andrade
Luis Miguel Ayala Brucil46′ 57′
45′ Alison Lopes Ferreira
Jordy José Alcívar Macías
Mário Sérgio Santos Costa
José Alfredo Quinteros Ordóñez
82′ Lucas Braga Ribeiro
Billy Vladimir Arce Mina57′
Diego Cristiano Evaristo
Lucas Ariel Villarruel90′ 83′
59′ 82′ Yeferson Julio Soteldo Martínez
Jhojan Esmaides Julio Palacios
70′ Kaio Jorge Pinto Ramos
Cristian Martínez Borja
João Paulo Silva Martins
Leonel Romario Nazareno Delgado
87′ 90′ Wagner Leonardo Calvelo de Souza
Erik Dalín Viveros Acosta
90′ Luiz Felipe Do Nascimento dos Santos
Christian Geovanny Cruz Tapia57′
82′ Mádson Ferreira dos Santos
Davinson Alexander Jama Guzmán
82′ Sandry Roberto Santos Goes
Édison Fernando Vega Obando
Jobson Souza Santos
Paul Matías Zunino Escudero54′  66′
Arthur Gomes Lourenço
Rodrigo Sebastián Aguirre Soto83′ 90′
70′ Bruno Henrique Marques Torres
Ronny Bryan Medina Valencia

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gości obejrzeli w meczu dwie żółte kartki i dwie czerwone, a ich przeciwnicy cztery żółte oraz jedną czerwoną.

Jedni i drudzy dokonali po cztery zmiany w drugiej połowie.