Palmeiras Sao Paulo - CA Mineiro Belo Horizonte 0-0. CONMEBOL Libertadores

22 września na Allianz Parque w São Paulo odbył się pojedynek rozgrywek CONMEBOL Libertadores pomiędzy drużynami Palmeiras i Atlético Mineiro. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

CONMEBOL Libertadores
2021-09-22 02:30 | Stadion: Allianz Parque | Arbiter: Patricio Loustau
Palmeiras Sao Paulo
CA Mineiro Belo Horizonte
0
0

Od pierwszych minut drużyna Atlético Mineiro zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Palmeiras była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Federico Zaracho z Atlético Mineiro. Była to 23. minuta spotkania.

W 42. minucie arbiter wskazał na wapno, ale Hulk nie zmienił rezultatu meczu. W ten sposób szansy na zmianę rezultatu spotkania nie wykorzystała drużyna gości. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie Diego Costa zastąpił Kena. Po chwili trener Palmeiras postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 64. minucie zastąpił zmęczonego Luiza Adriana. Na boisko wszedł Deyverson, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

W 75. minucie w zespole Atlético Mineiro doszło do zmiany. Eduardo Vargas wszedł za Federica Zaracha. Na dziewięć minut przed zakończeniem meczu kartkę obejrzał Zé Rafael z jedenastki gospodarzy. W 86. minucie Ignacio Fernández został zmieniony przez Nathana, a za Hulka wszedł na boisko Eduardo Sasha, co miało wzmocnić zespół Atlético Mineiro. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Zé Rafala na Patricka de Paulę oraz Rony'ego na Gabriela Verona.

Guilherme Antonio Arana Lopes
69′ Felipe Melo de Carvalho
Jair Rodrigues Júnior
86′ Ronielson da Silva Barbosa
Federico Matías Zaracho23′ 75′
65′ Eduardo Pereira Rodrigues
Ignacio Martín Fernández86′
81′ 86′ José Rafael Vivian
Allan Rodrigues de Souza
Raphael Cavalcante Veiga
Givanildo Vieira de Souza 42′ (k.) 87′
64′ . Luiz Adriano
José Rodolfo Pires Ribeiro
86′ Patrick de Paula Carreiro
Igor Rabello da Costa
69′ Danilo dos Santos de Oliveira
Cláudio Rodrigues Gomes
Gustavo Henrique Furtado Scarpa
Hyoran Kauê Dalmoro
Gabriel Vinicius Menino
Danilo das Neves Pinheiro
64′ Brum Deyverson
Nathan Allan de Souza86′
86′ Gabriel Veron Fonseca de Souza
Alan Steven Franco Palma
Willian Gomes de Siqueira
Eduardo Colcenti Antunes87′
65′ Wesley Ribeiro Silva
Marcos da Silva França55′
Breno Henrique Vasconcelos Lopes
Eduardo Vargas75′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Palmeiras w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.