La Guaira - America Cali 0-0. 3. kolejka CONMEBOL Libertadores

7 maja na Estadio Olímpico de la UCV w Caracas odbył się mecz 3. kolejki CONMEBOL Libertadores pomiędzy drużynami La Guaira i Ameriki Cali. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

CONMEBOL Libertadores
2021-05-07 04:00 | Stadion: Estadio Olímpico de la UCV | Arbiter: Andrés Merlos
Deportivo La Guaira
Corporacion Deportiva America Cali
0
0

Od pierwszych minut drużyna Ameriki Cali zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki La Guaira była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Luis Martínez z La Guaira. Była to 39. minuta starcia.

Drugą połowę drużyna La Guaira rozpoczęła w zmienionym składzie, za Carlosa Cermeña wszedł Dany Cure. W 51. minucie arbiter pokazał kartkę Luisowi Pazowi, piłkarzowi gości.

W 58. minucie Darwin González zastąpił Ronalda Lucenę. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia przyznał kartkę Pablowi Ortizowi z zespołu gości. Po chwili trener Ameriki Cali postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 81. minucie zastąpił zmęczonego Santiago Morena. Na boisko wszedł Luis Sánchez, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W tej samej minucie Charlis Ortiz został zmieniony przez Aquilesa Ocanta, co miało wzmocnić jedenastkę La Guaira. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Adriana Ramosa na Marca Rodrígueza.

Joel David Graterol Nader
39′ Luis Adrián Martínez Olivo
Cristian Camilo Arrieta Medina
Henry Alcides Pernía Almao
Kevin Orlando Andrade Murillo
Francisco Andrés La Mantia Pipaón
Pablo Antonio Ortiz Cabezas72′
59′ Agnel José Flores Hernández
Héctor Andrés Quiñónes Cortés
58′ Francisco Emilio Pol Hurtado
Rodrigo Andrés Ureña Reyes
46′ Carlos Eduardo Cermeño Uzcátegui
Yesus Segundo Cabrera Ramírez
Yohán Eduardo Cumana Hernández
Santiago Moreno81′
Arles Eduardo Flores Crespo
Luis Alejandro Paz Mulato51′
81′ Charlis José Ortiz García
Rafael Andrés Carrascal Avilez
58′ Darwin Jesús González Mendoza
Jhon Ortíz Marquínez
58′ Ronaldo Vidal Lucena Torrealba
Daniel Alexander Quiñones Navarro
Guillermo León Marín Pino
Luis Francisco Sánchez Mosquera81′
58′ Louis Ángelo Peña Puentes
Jhoao Leandro Rodríguez González
Ebby José Pérez Acero
Marco Aldair Rodríguez Iraola83′
59′ Kendrys Jesús Silva Guzmán
Duván Andrés Vergara Hernández
46′ Dany José Cure Correa

81′ Aquiles David Ocanto Querales

José Miguel Reyes Marín

Przewaga drużyny Ameriki Cali w posiadaniu piłki była ogromna (67 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast zespół Ameriki Cali w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.