Internacional Porto Alegre - Club Always Ready 0-0. 6. kolejka CONMEBOL Libertadores

W spotkaniu 6. kolejki CONMEBOL Libertadores, które rozegrane zostało 27 maja, zespół Porto Alegre zremisował z Clubem Always Ready 0-0. Starcie odbyło się na Estádio José Pinheiro Borda.

CONMEBOL Libertadores
2021-05-27 00:00 | Stadion: Estádio José Pinheiro Borda | Arbiter: Patricio Loustau
Internacional Porto Alegre
Club Always Ready
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Clubu Always Ready.

Od pierwszych minut drużyna Porto Alegre zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Clubu Always Ready była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 53. minucie za Nonata wszedł Mauricio. W 55. minucie sędzia pokazał kartkę Rodrigowi Lindosowi, piłkarzowi Porto Alegre.

W 67. minucie Rodrigo Ramallo został zmieniony przez Roberta Hernándeza, co miało wzmocnić drużynę Clubu Always Ready. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Carlosa Palaciosa na Lucasa Ramosa. Trener Porto Alegre postanowił zagrać agresywniej. W 68. minucie zmienił pomocnika Rodriga Lindosa i na pole gry wprowadził napastnika Caia Vidala, który w bieżącym sezonie ma na koncie jedną bramkę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. Między 73. a 84. minutą, boisko opuścili piłkarze Clubu Always Ready: Marcos Ovejero, Vander, John Mosquera, na ich miejsce weszli: Franklin Mascote, Carmelo Algarañaz, Cristhian Arabe. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Edenílsona, Thiaga Galharda zajęli: Rodrigo Dourado, José Guerrero.

Jorge Enrique Flores Yrahory
76′ Edenílson Andrade dos Santos
Cristhian Machado Pinto
53′ Gustavo Nonato Santana
Rodrigo Luis Ramallo Cornejo67′
55′ 68′ Rodrigo Oliveira Lindoso
Vander Sacramento Vieira84′
. Taison
Fernando Javier Saucedo Pereyra
76′ Thiago Galhardo do Nascimento Rocha
Marcos Emanuel Ovejero73′
68′ Carlos Alonso Enrique Palacios Núñez
Santiago Arce Añazgo
68′ Lucas de Ramos Silveira
Samuel Galindo Suheiro
76′ Rodrigo Dourado Cunha
Robert Enrique Hernández Aguado67′
53′ Mauricio Magalhães Prado
Josué Limberth Mamani Tumiri
76′ José Paolo Guerrero Gonzáles
Eduardo Carlos Puña Aguirre
João Gabriel Martins Peglow
Carmelo Algarañaz Añez84′
Vinicius Silveira de Mello
Franklin Geovane de Santana Chagas73′
68′ Caio Vidal Rocha
Junior Kevin Romay Sanchez

Przewaga drużyny Porto Alegre w posiadaniu piłki była ogromna (77 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Porto Alegre przyznał jedną żółtą.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół Clubu Always Ready w drugiej połowie dokonał czterech zmian.