Reklama

Reklama

CONMEBOL Libertadores: CSD Macará - Club Deportes Tolima SA 0-1 (0-0)

W spotkaniu rozgrywek CONMEBOL Libertadores, które rozegrane zostało 5 lutego, drużyna CSD Macará przegrała z CD Tolima 0-1 (0-0). Pojedynek odbył się na Estadio Bellavista de Ambato w Ambacie.

W  spotkaniu rozgrywek CONMEBOL Libertadores, które rozegrane zostało 5 lutego, drużyna CSD Macará przegrała  z CD Tolima  0-1 (0-0). Pojedynek odbył się na Estadio Bellavista de Ambato w Ambacie.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Między 21. a 42. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę drużyna CSD Macará rozpoczęła w zmienionym składzie, za Pabla Mancillę wszedł Ángel Viotti. W 59. minucie za Luisa Mirandę wszedł Omar Albornoz.

Reklama

W 67. minucie arbiter pokazał kartkę Yeisonowi Gordillo z zespołu gości.

Jedynego gola meczu strzelił Jaminton Campaz dla jedenastki CD Tolima. Bramka padła w tej samej minucie. Przy zdobyciu bramki pomagał Francisco Rodríguez.

Od 80. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom CSD Macará oraz dwie drużynie przeciwnej.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter w pierwszej połowie przyznał dwie żółte kartki piłkarzom gości, natomiast w drugiej trzy. Zawodnicy CSD Macará otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej jedną więcej.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

To był dopiero pierwszy mecz w tej rundzie rozgrywek. Obie drużyny spotkają się w rewanżu, który odbędzie się 12 lutego w Ibagué. Strata CSD Macará wciąż jest do odrobienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL