CONMEBOL Libertadores: CFP de la Universidad de Chile - Internacional Porto Alegre 0-0

W spotkaniu rozgrywek CONMEBOL Libertadores, które rozegrane zostało 4 lutego, zespół Universidadu de Chile zremisował z Porto Alegre 0-0. Pojedynek odbył się na Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos w Santiago de Chile.

CONMEBOL Libertadores
2020-02-04 22:00 | Stadion: Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos | Arbiter: F. Tello
CFP de la Universidad de Chile
Internacional Porto Alegre
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Porto Alegre wygrał dwa razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Już w pierwszych minutach zespół Porto Alegre próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. W 38. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Damiána Musta z Porto Alegre, a w 39. minucie Joaquína Larriveya z drużyny przeciwnej.

W 54. minucie żółtą kartkę otrzymał Walter Montillo z Universidadu de Chile. W 65. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Walter Montillo z zespołu Universidadu de Chile i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 54. minucie.

W 66. minucie za Angela Henriqueza wszedł Gonzalo Espinoza. Od 73 minuty boisko opuścili piłkarze Porto Alegre: Damián Musto, Patrick, Rodinei, na ich miejsce weszli: Thiago Galhardo, Marcos Guilherme, Boschilia. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Joaquína Larriveya, Pabla Aránguiza zajęli: Nicolás Guerra, Fernando Cornejo. Na osiem minut przed zakończeniem starcia żółtą kartką został ukarany Marcos Guilherme, zawodnik Porto Alegre.

Rodinei Marcelo de Almeida90′
83′ Pablo Mauricio Aránguiz Salazar
Andrés Nicolás D'Alessandro
Sebastián Paolo Galani Villega
Patrick Bezerra do Nascimento74′
54′ 65′ Walter Damián Montillo
Edenílson Andrade dos Santos
Camilo Andrés Moya Carreño
Damián Marcelo Musto38′ 73′
66′ Angelo Henriquez
Rodrigo Oliveira Lindoso
39′ 82′ Joaquín Oscar Larrivey
José Paolo Guerrero Gonzáles
Cristóbal Alejandro Campos Véliz
Daniel de Sousa Brito
Augusto Sebastián Barrios Silva
Danilo Fernandes Batista
83′ Fernando Nicolás Cornejo Miranda
Pedro Henrique Alves Santana
66′ Gonzalo Alejandro Espinoza Toledo
Uendel Pereira Gonçalves
Jimmy Antonio Martínez Ruiz
Heitor Rodrigues da Fonseca
82′ Nicolás Bastián Guerra Ruz