Club Nacional de Football Montevideo - CSD Independiente del Valle 0-0 rzuty karne 4-2. CONMEBOL Libertadores

2 grudnia na Estadio Gran Parque Central w Montevideo odbyło się starcie rozgrywek CONMEBOL Libertadores pomiędzy drużynami CF Nacional a Independiente' del Valle. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Independiente' del Valle, który wywalczyło awans wygrywając serię rzutów karnych 4-2.

CONMEBOL Libertadores
2020-12-02 23:15 | Stadion: Estadio Gran Parque Central | Arbiter: Juan Gabriel Benítez
Club Nacional de Football Montevideo
CSD Independiente del Valle
0
0
PO DOGRYWCE, KARNE 4⁃2

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Taktyka trenera drużyny CF Nacional już od samego początku meczu była przejrzysta. Nie trzeba było być ekspertem, żeby zobaczyć, że skupiła się ona głównie na zamurowaniu dostępu do swojej bramki. Przeciwnicy długo nie mieli pomysłu na to, jak oszukać obrońców drużyny CF Nacional. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Cristian Ortiz z zespołu gości. Była to 45. minuta meczu.

W 58. minucie za Joaquína Trasantego wszedł Ignacio Lores. Chwilę później trener Independiente' del Valle postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł Jhon Sánchez, a murawę opuścił Bryan García.

W 77. minucie Rafael García został zmieniony przez Claudia Yacoba, a za Armanda Méndeza wszedł na boisko Gonzalo Castro, co miało wzmocnić jedenastkę CF Nacional. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Anthony'ego Landázuriego na Jacoba Murilla oraz Lorenza Faravellego na Efréna Merę. Od 79. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Jorge Bladimir Pinos Haiman
84′ Armando Jesús Méndez Alcorta
Cristian Jonatan Ortiz45′
77′ Rafael García Casanova
Angelo Smit Preciado Quiñónez
Emiliano Martínez Toranza
Lorenzo Abel Faravelli90′ 90′
58′ Joaquín Gabriel Trasante Hernández
Bryan Jahir García Realpe63′
85′ Alfonso Trezza Hernández
Fernando Alexander Guerrero Vásquez
84′ Gonzalo Castro Irizábal
José Andrés Hurtado Cheme
58′ Ignacio Lores Varela
Darlin Alberto Leiton Lamilla
Santiago Mariano Rodríguez Molina
Efrén Alexander Mera Moreira90′
77′ Claudio Ariel Yacob