Reklama

Reklama

CA Boca Juniors Bueons Aires - Santos FC Sao Paulo 0-0. CONMEBOL Libertadores

6 stycznia na Estadio Alberto José Armando w Ciudadzie de Buenos Aires odbyło się spotkanie rozgrywek CONMEBOL Libertadores pomiędzy drużynami Boca Juniors a Santos. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Santos 0-0, który wywalczył awans.

6 stycznia na Estadio Alberto José Armando w Ciudadzie de Buenos Aires odbyło się spotkanie rozgrywek CONMEBOL Libertadores pomiędzy drużynami Boca Juniors  a Santos. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Santos 0-0, który wywalczył awans.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w czwartym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 56. minucie Yeferson Soteldo został zastąpiony przez Sandry'ego. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Boca Juniors postanowił bronić wyniku. W 78. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Eduarda Salvia wszedł Julio Buffarini, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie Boca Juniors utrzymać remis.

Reklama

W 85. minucie kartkę obejrzał Sebastián Villa z ”Los Xeneizes”.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał zawodników Santos żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy przyznał jedną żółtą.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL