Reklama

Reklama

6. kolejka CONMEBOL Libertadores: Club Jorge Wilstermann - Club Deportes Tolima SA 0-2 (0-1)

W starciu 6. kolejki CONMEBOL Libertadores, które rozegrane zostało 10 maja, zespół Jorge Wilstermann przegrał z CD Tolima 0-2 (0-1).

W  starciu 6. kolejki CONMEBOL Libertadores, które rozegrane zostało 10 maja, zespół Jorge Wilstermann przegrał  z CD Tolima  0-2 (0-1).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy CD Tolima w 18. minucie spotkania, gdy Marco Pérez zdobył pierwszą bramkę. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Rafael Carrascal.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu CD Tolima.

Jedenastka Jorge Wilstermann ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, strzelając kolejnego gola. Po godzinie gry wynik na 0-2 podwyższył Alex Castro. Przy zdobyciu bramki po raz kolejny pomógł Rafael Carrascal.

Reklama

W 63. minucie Cristian Chávez został zmieniony przez Carlosa Melgara. Jedyną kartkę w meczu dostał Sergio Mosquera z CD Tolima. Była to 72. minuta pojedynku. W 80. minucie w jedenastce CD Tolima doszło do zmiany. Johnny Mostacilla wszedł za Luisa Gonzáleza.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-2.

Zespół CD Tolima zagrał bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom CD Tolima pokazał jedną żółtą.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL