4. kolejka CONMEBOL Libertadores: Atletico Paranaense - Colo Colo 2-0 (2-0)

W pojedynku 4. kolejki CONMEBOL Libertadores, który rozegrany został 24 września, zespół Atletico Paranaense zwyciężył z Colo Colo 2-0 (2-0). Spotkanie odbyło się na Arena da Baixada w Kurytybie.

G. Suazo 14' (samob.)

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Colo Colo.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W siódmej minucie Pablo Mouche zastąpił Leonarda Valencię.

W tej samej minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Colo Colo Felipe Campos.

W 14. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Colo Colo Gabriel Suazo. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Między 46. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze Atletico Paranaense : Márcio Azevedo, Pedrinho, Léo Cittadini, Jonathan, Christian, na ich miejsce weszli: Abner, Geuvânio, Lucho González, Jorginho, Léo Gomes. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Matiasa Fernandeza, Ronalda De La Fuentego, Óscara Opaza, Marcosa Boladosa zajęli: Carlos Carmona, Bryan Vejar, Bryan Soto, Basilio Costa. Między 64. a 73. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Colo Colo i jedną drużynie przeciwnej.

Brayan Josué Cortés Fernández
46′ Márcio Gonzaga de Azevedo
Felipe Manuel Campos Mosqueira 7′ (samob.)
Thiago Heleno Henrique Ferreira
Ronald Vladimir De La Fuente Arias46′
82′ . Jonathan
Juan Manuel Insaurralde
Pedro Henrique Ribeiro Gonçalves
Óscar Mauricio Opazo Lara57′
Fabio Augusto Luciano da Silva
Matias Fernandez46′
64′ 82′ Leonardo Cittadini
César Nicolás Fuentes González
90′ Christian Roberto Alves Cardoso
Gabriel Alonso Suazo Urbina 14′ (samob.)
Wellington Aparecido Martins
Javier Andrés Parraguez Herrera
Erick Luis Conrado Carvalho
Marcos Nikolas Bolados Hidalgo76′
69′ Pedro Gabriel Pereira Lopes
Pablo Nicolás Mouche7′
Jandrei Chitolina Carniel
Miguel Angel Pinto
46′ Abner Vinicius da Silva Santos
Joan Manuel Cruz Castro
90′ Leonardo da Silva Gomes
Ethan Mauricio Espinoza Martínez
Ravanelli Ferreira dos Santos
Vicente Tomás Pizarro Durcudoy
82′ Luis Oscar Gonzalez
Branco Antonio Provoste Ovalle
82′ Jorge de Moura Xavier
Bryan Andrés Soto Pereira57′ 73′
Carlos Eduardo Ferreira de Souza
Leonardo Felipe Valencia Rossel7′ 64′
69′ Geuvânio Santos Silva
Bryan Alfonso Vejar Utreras46′

Nicolás Blandi

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Atletico Paranaense, a piłkarzom gości pokazał dwie.

Obie jedenastki wymieniły po pięciu graczy.