Varazdinski Sportski Nogometni Klub Varazdin - Dinamo Zagrzeb 1-1 (0-1). Liga - 4. kolejka

5 sierpnia na Stadionie Andelko Herjavec w Varaždinie odbył się pojedynek 4. kolejki SuperSport HNL pomiędzy drużynami Varazdinu i Dinamo Zagrzeb. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 7 132 widzów.

5 sierpnia  na Stadionie Andelko Herjavec w Varaždinie odbył się pojedynek  4. kolejki  SuperSport HNL pomiędzy drużynami Varazdinu  i Dinamo Zagrzeb. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 7 132 widzów.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć spotkań drużyna Varazdinu wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż sześć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Demir Peco z Varazdinu. Była to 36. minuta starcia.

Pod koniec pierwszej połowy to zawodnicy Dinamo Zagrzeb otworzyli wynik. W ostatniej minucie pierwszej połowy bramkę zdobył Dario Spikic. Bramka padła po podaniu Petara Bockaja.

W 45. minucie Mislav Orsic zastąpił Mahira Emrelego. W tej samej minucie boisko opuścili zawodnicy Varazdinu: Matija Kolaric, Michele Sego, a na ich miejsce weszli Fran Brodic, Fran Brodic. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Dinamo Zagrzeb.

W 53. minucie arbiter pokazał kartkę Rasmusowi Lauritsenowi, piłkarzowi Dinamo Zagrzeb.

Zawodnicy Varazdinu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 63. minucie wynik ustalił Michele Sego.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Varazdin: Igorowi Postonjskiemu w 68. i Andrisowi Herrerze w 83. minucie. Między 71. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Dinamo Zagrzeb: Bruno Petkovic, Petar Bockaj, Dario Spikic, na ich miejsce weszli: Josip Drmic, Martin Baturina, Arijan Ademi. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Agona Eleziego, Joza Stanica zajęli: Mato Stanic, Lovro Banovec. Chwilę później trener Varazdinu postanowił bronić wyniku. W 85. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Tonia Teklica wszedł Luka Jelenic, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Varazdinu utrzymać remis.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Varazdinu, a zawodnikom Dinamo Zagrzeb przyznał jedną.

Zespół Varazdinu wymienił pięciu graczy. Natomiast drużyna Dinamo Zagrzeb wymieniła czterech graczy.