Liga chorwacka - 28. kolejka 1. HNL: Slaven Koprivnica - NK Osijek 0-0

13 czerwca na Gradski Stadion odbył się pojedynek 28. kolejki chorwackiej 1. HNL pomiędzy drużynami Slavenu Koprivnica i NK Osijek. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

28. kolejka Chorwacja - 1. HNL
2020-06-13 20:00 | Stadion: Gradski Stadion | Arbiter: M. Zebec
Slaven Koprivnica
NK Osijek
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 70 meczów jedenastka Slavenu Koprivnica wygrała 27 razy i zanotowała 26 porażek oraz 17 remisów.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 13. minucie Božo Mikulić został zastąpiony przez Matka Zirduma.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Slaven Koprivnica: Matkowi Zirdumowi w 43. minucie i Ivanowi Krstanoviciowi w pierwszej minucie doliczonego czasu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener NK Osijek postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Merveille Ndockyt, a murawę opuścił Alen Grgić. Między 46. a 76. minutą, boisko opuścili piłkarze Slavenu Koprivnica: Matko Zirdum, Mateus Lima, Arijan Brković, Ivan Krstanović, na ich miejsce weszli: Nemanja Glavčić, Jeffren, Luka Liklin, Michele Šego. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce László Kleinheislera, Antonia Mancego zajęli: Dmytro Lopa, Dion Beljo.

Między 68. a 89. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Danijel Lončar68′
13′ Božo Mikulić
Ante Majstorović
Vinko Soldo
Mile Škorić
Stipe Bačelić-Grgić
Petar Bočkaj
74′ Arijan Brković
Alen Grgić46′
Karlo Lulić
Vedran Jugović
Bruno Bogojević
László Kleinheisler76′
45′ 74′ Ivan Krstanović
Antonio Mance76′
60′ Mateus Lima Cruz
Tomelin Gutieri Guti
13′ 43′ 46′ Matko Zirdum
Todor Todoroski
Mateas Delić
Mihail Caimacov
46′ Nemanja Glavčić
Dmytro Lopa76′
Niko Havelka
Luka Marin
60′ 89′ Bermudez Suarez Jeffren
Merveille Valthy Streeker Ndockyt46′
74′ Michele Šego
Dion Drena Beljo76′
74′ 88′ Luka Liklin
Jerry Uche Mbakogu

Zespół NK Osijek miał dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy Slavenu Koprivnica obejrzeli w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Drużyna Slavenu Koprivnica wymieniła pięciu graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.