Reklama

Reklama

Roman Kołtoń: Niech ten Kylian Mbappe zostaje w tym Paryżu

W najnowszym odcinku programu "Cafe Futbol" goście Przemysława Iwańczyka podsumowali tegoroczne rozgrywki Champions League. Mocne głos w kontekście nieudanego sprowadzenia Kyliana Mbappe do ekipy Realu Madryt, który sięgnął po triumf w Lidze Mistrzów, zabrał Roman Kołtoń.

W studiu ekspertami byli trenerzy Dariusz Dudek, Marek Jóźwiak oraz Tomasz Łapiński i Roman Kołtoń. Pierwsza część programu dotyczyły finału "Champions League", druga finałowego meczu o awans do PKO Ekstraklasy z Fortuna 1. Ligi. Kołtoń zachwalał nie tylko grę, ale całą politykę triumfatorów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Roman Kołtoń o motywacji Realu Madryt w finale Ligi Mistrzów

- Odradzam wysyłanie na emeryturę Lukę Modricia. On może jeszcze grać wiele lat. Zobaczmy jak podniósł się Real po ostatnim niepowodzeniu ze sprowadzeniem Kyliana Mbappe, tym w ostatnie wakacje, oferowali wtedy 200 milionów i nie udało się, a sezon kończą wygrywając mistrzostwo i Ligę Mistrzów - powiedział ekspert Polsatu.

Reklama

Kołtoń zwrócił uwagę, że "Los Blancos" zainwestowali w przyszłość w postaci Eduardo Celmi Camavingi. "Miał się przydać za dwa-trzy lata, przydał się już teraz. Komentator dodał, że "Królewscy" właściwie inwestowali też na rynku brazylijskim, skąd ściągnęli Viniciusa i Rodrygo.

Czytaj także: Z wyniku finału cieszy się...Chelsea. Ogromna kasa dla londyńczyków!

"Niech ten Mbappe zostaje w tym Paryżu" - powiedział na koniec swojej myśli Kołtoń, co miało być parafrazą uczuć i przyśpiewek kibiców Realu po 14. zwycięstwie w Lidze Mistrzów. W maju Kylian Mbappe podpisał nowy kontrakt z PSG, mimo wcześniejszej woli zmiany barw klubowych i dołączenia do Realu Madryt.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL