Reklama

Reklama

Cafe Futbol. W Wielką Niedzielę specjalny odcinek po meczach reprezentacji Polski

Już o godzinie 11 w wielkanocny poranek rozpocznie się świąteczny odcinek Cafe Futbol. Bożydar Iwanow zaprosił do studia Cezarego Kowalskiego, Jacka Zielińskiego, Radosława Majewskiego oraz Romana Kołtonia. Cafe Futbol można oglądać w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywa do zobaczenia także w Interii.

Za nami pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski pod wodzą nowego selekcjonera. W trzech spotkaniach eliminacji mistrzostw świata Biało-Czerwoni zdobyli cztery punkty, co może nie być satysfakcjonujące dla większości kibiców. Co natomiast sądzą eksperci o występach kadry? Z pewnością dowiemy się w niedzielny poranek.

W ostatnim spotkaniu zgrupowania podopieczni Sousy przegrali z Anglią na Wembley 1-2. Przez chwilę wydawało się, że nasi reprezentanci dowiozą remis do końca spotkania, jednak marzenia o punkcie zabrał Harry Maguire, który pokonał Wojciecha Szczęsnego i ustalił wynik meczu. Czy można było tego uniknąć i którzy obrońcy mogli zachować się lepiej? Najciekawszym sytuacjom z minionych spotkań przyjrzy się Marcin Feddek i Tomasz Łapiński, którzy przeanalizowali błędy Biało-Czerwonych.

Reklama

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka do zobaczenia także w Interii.

Oglądaj Cafe Futbol na stronie Polsatu Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje