Reklama

Reklama

​Cafe Futbol. Roman Kołtoń: Robert Lewandowski krytycznie patrzy na lata spędzone w Polsce

W najnowszym programie Cafe Futbol głównym tematem były wydarzenia z PKO Ekstraklasy w formie podsumowania. Nie brakowało także tematów dotyczących szkolenia w Polsce, a za przykład posłużył Robert Lewandowski.

Roman Kołtoń, stały ekspert programu, wtrącił się w dyskusje o szkoleniu polskich piłkarzy, powołując się na przykład Roberta Lewandowskiego - Życie ludzkie nie jest proste. Lewandowski krytycznie patrzy na lata spędzone w Polsce, ale to nie jest takie proste. Mówił mi, że trafił do Bayernu po czterech latach w Borussii. Powiedział, że pewne rzeczy odkrył dopiero pracując z Guardiolą czy Alonso - stwierdził Kołtoń.

- Twierdziło się, że Robert nie strzela rzutów wolnych. Nagle zaczął je strzelać, poprawił kolejny element, tak samo z dryblingiem. Nawet piłkarz na najwyższym światowym poziomie może się nadal szkolić - powiedział dziennikarz Polsatu.

Reklama

Roman Kołtoń: PKO Ekstraklasa ligą "sprzedażową"

Gośćmi programu byli Bogusław Kaczmarek oraz Sławomir Suchomski, którzy zgodzili się z tezą Kołtonia, dotyczącą nazwania PKO Ekstraklasy "ligą sprzedażową" - Polska liga zawsze będzie ligą sprzedażową, zawsze nią też była, na przykład w latach 90. To nie znaczy, że musimy być 30. ligą w rankingu UEFA. Umiejętność przytrzymania niektórych piłkarzy ten rok, dwa dłużej, powinna to zmienić - zauważył twórca kanału "Prawda Futbolu".

MR

Dowiedz się więcej na temat: Cafe Futbol | Roman Kołtoń | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje