Reklama

Reklama

Cafe Futbol. Niedzielny odcinek poświęcony finałowi Pucharu Polski

Już w niedzielę o godzinie 16 rozpocznie się się finał Pucharu Polski. Najważniejszy mecz pucharowy polskich drużyn będzie głównym tematem dyskusji niedzielnego Cafe Futbol. W programie także rozmowa z Dariuszem Mioduskim, po tym jak Legia Warszawa zapewniła sobie mistrzostwo Polski. Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka do zobaczenia w Interii.

Już w niedzielę, o godzinie 16.00 w Lublinie rozpocznie się finał Pucharu Polski. W obecnej edycji o to trofeum zagrają Raków Częstochowa oraz Arka Gdynia. Dla pierwszych będzie to drugi finał w historii klubu. Zespół z Trójmiasta triumfował w tych rozgrywkach w latach 1979 oraz 2017.

Cafe Futbol w niedzielę o godzinie 11. Dogrywka Interii

W programie połączymy się z dwoma zawodnikami, którzy znają smak zwycięstwa w Pucharze Polski, Januszem Kupcewiczem oraz Pawłem Skrzypkiem. Pierwszy jest brązowym medalistą mistrzostw świata z 1982 roku. Drugi z Legią Warszawa zdobywał Puchar Polski w 1997 roku.

Triumfatora Pucharu Polski poznamy w niedzielę, a już znamy mistrza kraju. Legia Warszawa zapewniła sobie obronę tytułu na trzy kolejki przed końcem. W Cafe Futbol zobaczymy rozmowę Szymona Zaworskiego z Dariuszem Mioduskim. Prezes stołecznego klubu opowie również o klęsce Superligi.

W programie również kolejny, siódmy już odcinek "Akademii Młodego Piłkarza".

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka do zobaczenia w Interii.

Czytaj całość na stronie Polsatu Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje