Reklama

Reklama

Cafe futbol. Maciej Żurawski: Sukces Roberta Lewandowskiego jest konsekwencją wszystkiego co robi

W magazynie Cafe Futbol eksperci przeanalizowali ostatnich 12 miesięcy w wykonaniu Roberta Lewandowskiego, zwieńczone zwycięstwem w Plebiscycie "Przeglądu Sportowego". Jednym z gości był Maciej Żurawski, który omawiał sukces "Lewego". Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Od godziny 12:25 Dogrywka na Polsatsport.pl i w Interia.pl.

- Jego sukces jest konsekwencją wszystkiego. Bardzo duży talent poparty pracą i wyrzeczeniami. Dbanie o każdy szczegół, żeby wszystko funkcjonowało jak należy. Nie każdy wejdzie na taki szczyt jak Robert. Każdy ma i predyspozycje i ograniczenia. Przy założeniu, że dbasz o każdy szczegół, można to wszystko przesunąć wyżej - powiedział "Żuraw".

Reklama

Pozostali eksperci w studio w składzie - Roman Kołtoń, Tomasz Hajto i Cezary Kowalski - także zastanawiali się nad fenomenem Lewandowskiego. Komentowali także wyniki samego plebiscytu - To najlepsi ambasadorzy Polski. Co zawiera przemówienie Roberta Lewandowskiego. Powrót do ludzi, którzy są mu bliscy, powrót do przeszłości, ale on już patrzy w przyszłość, w kolejne lata - stwierdził Kołtoń.

- Robert idealnie wpasował się do topowego zespołu numeru jeden w Europie. Maszyna, która niesamowicie funkcjonuje, dźwignęła go też do góry. Powiedział skromnie "Wszystko poparłem niesamowitą pracą", ale jednak sam jego talent jest ogromny, to jego diament. Robert praktycznie nie ma kontuzji, to jest maszyna, zawsze można na niego liczyć - dodał Hajto.

Ponadto pod lupę wzięty został program "Talent Pro". W jego ramach grupa trenerów oraz ekspertów od przygotowania mentalnego, żywieniowego itp. obejmuje opieką kilkudziesięciu najbardziej uzdolnionych zawodników z trzech roczników. Kolejne zgrupowanie odbędzie się w dniach 11-20 stycznia w Hiszpanii.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od 12:25 na Polsatsport.pl i w Interia.pl.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje