Reklama

Reklama

Żona Gerda Muellera do Lewandowskiego: Myślałam, że specjalnie nie strzelasz!

Wiadomo już co Uschi Mueller, żona legendarnego Gerda, powiedziała po ostatniej kolejce Bundesligi Robertowi Lewandowskiemu. Polski napastnik spotkał się z nią po meczu z Augsburgiem.

Spotkanie z Ausburgiem było dla Bayernu wyjątkowe z kilku powodów. Z klubem żegnał się trener Hansi Flick, podobnie jak kilku zasłużonych piłkarzy - David Alaba, Jerome Boateng oraz Javi Martinez. Dodatkowo, właśnie w tym w starciu Robert Lewandowski pobił rekord Gerda Muellera.

Po zakończeniu meczu polski napastnik spotkał się z żoną Gerda, Uschi Mueller. Uschi pogratulowała Lewandowskiemu ogromnego sukcesu, a piłkarz wręczył jej koszulkę z podobizną Gerda i podpisem "4ever Gerd" - podobną do tej, jaką założył, gdy wyrównał rekord niemieckiego snajpera.

Reklama

Lewandowski rozmawiał z żoną Gerda Muellera

Niemiecki "Bild" dotarł do przebiegu rozmowy. Żona Muellera miała być zaskoczona tym, jak długo Lewandowski nie mógł zdobyć decydującego trafienia.

- Myślałam, że specjalnie nie strzelasz! - zażartowała w obecności Lewandowskiego. - Gerd powiedziałby ci: Oszalałeś? Jeśli masz szansę strzelić, zrób to. Nie powinieneś brać mnie pod uwagę - dodała.

- Byłem dziś strasznie nerwowy - odpowiedział jej ze śmiechem Lewandowski.

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama