Reklama

Reklama

Zaskakujące wieści ws. "Lewego". Takiego zagrania agenta jeszcze nie było!

Zniecierpliwienie wokół przyszłości Roberta Lewandowskiego jest coraz większe, a już w najbliższy wtorek Polak ma stawić się na pierwszym, przedsezonowym treningu Bayernu Monachium. Człowiek od misji specjalnej, agent "Lewego" Pini Zahavi, wyszedł z nieoczekiwaną propozycją, która szybko doczekała się odpowiedzi.

Najbliższa przyszłość Lewandowskiego ciągle stoi pod znakiem zapytania.

Od wielu tygodni nie ma już najmniejszych wątpliwości, że Polak chce zamienić Bayern na FC Barcelona i nie wyobraża sobie dalszej gry przy Allianz Arena. Problem "Lewego" polega jednak na tym, że jeszcze przez rok ma ważny kontrakt z mistrzem Niemiec, dlatego nie jest panem sytuacji.

Reklama

Agent Lewandowskiego zaproponował Bayernowi nietypową rolę

Dziś wiadomo, że rozchodzi się już tylko o względy finansowe, bo w Monachium zrozumieli, że doszło do takiego przesilenia, iż pozostawienie Polaka na ostatni sezon niosłoby wiele ryzyka. Tyle tylko, że klub z Bawarii chce pożegnać się ze swoją gwiazdą na własnych warunkach, czyli zarobić tyle pieniędzy, na ile wycenił napastnika.

Dotychczas najwyższa, już trzecia oferta Barcelony, opiewała na 40 mln euro plus 5 mln wypłaconych w formie bonusów. To ciągle niemała rozbieżność, bo Bayern interesuje minimum 50 mln euro na konto, bez uzależniania części tej kwoty od dodatkowych opcji.

Być może czwarta oferta, przygotowywana w gabinetach "Dumy Katalonii", w końcu sfinalizuje transfer. Tymczasem, jak donosi "Sport Bild", z niecodzienną ofertą wyszedł agent Lewandowskiego, Pini Zahavi.

78-letni Izraelczyk tuż po odrzuceniu trzeciej oferty miał skontaktować się telefonicznie z dyrektorem sportowym Bayernu, Hasanem Salihamidzicem. Słynny menedżer powiedział Bośniakowi, że chciałby pośredniczyć między Bayernem a Barceloną, a zatem wcielić się w rolę mediatora.

W odpowiedzi usłyszał od Salihamidzicia, że jako agent Polaka zawsze może się zgłosić i porozmawiać z Bayernem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL