Reklama

Reklama

Zaskakujące ustalenia ws. następcy "Lewego". Bayern wybierze najtańszą opcję?

Media w Niemczech i Hiszpanii zgodnie informują, że Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu Monachium, a mistrzowie Niemiec już szukają jego następcy. Zaskakujące doniesienia przekazał "Bild", według którego w Bawarii zwycięży... opcja ekonomiczna.

Odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu wydaje się przesądzone i w Monachium trwa gorączkowe poszukiwanie jego następcy. Sporo mówiło się o transferze Sebastiana Hallera z Ajaxu, pojawiały się też nazwiska Sadio Mane z Liverpoolu czy Patricka Schicka z Bayeru Leverkusen.

Teraz "Bild" informuje, że w stolicy Bawarii ma zwyciężyć opcja ekonomiczna. W Bayernie nigdy nie lubili wydawać dużych pieniędzy i tym razem może być podobnie. Zdaniem niemieckich dziennikarzy głównie dlatego następcą Roberta Lewandowskiego ma zostać napastnik VfB Stuttgart Sasa Kalajdzic. 

Reklama

Czytaj także: "Złota Piłka" dla Lewandowskiego niemal pewna

Umowa Austriaka z VfB kończy się w czerwcu 2023 roku, dlatego nie kosztowałby dużo. "Bild" pisze o 20-25 milionach euro, co dla Bayernu nie byłoby dużym wydatkiem. A Kalajdzic, który z pochodzenia jest Bośniakiem, doskonale zna realia Bundesligi i szybko zaaklimatyzowałby się w nowym klubie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL