Wstrząsające wieści z Niemiec. Dramat po hicie Bundesligi, obrazki mrożą krew w żyłach

Prawdziwy dramat dla gwiazdy Bayeru Leverkusen rozegrał się niedługo po meczu z Eintrachtem Frankfurt. "Aptekarze" wygrali 2:1, ale dla Victora Boniface wynik tego starcia z pewnością zszedł na dalszy plan. Napastnik mistrza Niemiec miał wypadek na autostradzie, a zdjęcia z zajścia mrożą krew w żyłach. Nigeryjczyk otarł się o śmierć, a prosto ze szpitala nadał wiadomość dla kibiców.

Po meczu Bayeru Leverkusen z Eintrachtem Victor Boniface przeżył chwile grozy
Po meczu Bayeru Leverkusen z Eintrachtem Victor Boniface przeżył chwile grozy/INA FASSBENDER / AFP/AFP

W obliczu wydarzeń takich jak to, którego uczestnikiem był Victor Boniface przebieg spotkania, a także jego wynik szybko schodzą na dalszy plan. Bayer Leverkusen gościł w sobotę Eintracht Frankfurt i choć z trudem wygrał 2:1. Nigeryjczyk zmarnował w 9. minucie rzut karny, ale zrehabilitował się w drugiej połowie, zapewniając gospodarzom trafienie na wagę zwycięstwa.

Po meczu rozegrał się jednak dramat, który mógł 23-latka kosztować nawet życie. Wstrząsające wieści nadeszły prosto z Niemiec.

Victor Boniface może mówić o wielkim szczęściu. Wyszedł cało z poważnego wypadku

Boniface kilka godzin po meczu z Eintrachtem miał poważny wypadek samochodowy na autostradzie A3, a zdaniem mediów "otarł się o śmierć". Obrazki ze zdarzenia mrożą krew w żyłach. Pojazd Nigeryjczyka był poważnie uszkodzony, ale na szczęście snajper Bayeru nie doznał większych obrażeń. Zgodnie z relacją dziennikarzy jego stan jest stabilny.

Boniface podzielił się w mediach społecznościowych z kibicami wiadomością ws. swojego stanu zdrowia. Opublikował zdjęcia zniszczonego auta i swojej zakrwawionej ręki. Podkreślił przy tym, że czuwała nad nim opatrzność.

Dziękuje Panie. Bóg jest największy

~ napisał

Podczas gdy Boniface prawdopodobnie powinien szybko dojść do siebie, dłuższy rozbrat z futbolem czeka Aleksandara Pavlovicia. Młody pomocnik Bayernu Monachium w rywalizacji z VFB Stuttgart boisko opuścił już w 8. minucie. Jak się okazało, 20-latek złamał obojczyk. Jego absencja może potrwać nawet kilka tygodni.