Reklama

Reklama

Uli Hoeness wbił kolejną szpilę Borussii Dortmund

"Borussia to rzecz raczej regionalna. Bayern jest graczem globalnym" - prezydent Bayernu Monachium Uli Hoeness wbił kolejną szpilę mistrzom Niemiec.

Szef Bayernu regularnie deprecjonuje potencjał zespołu z Dortmundu, który w ostatnich dwóch sezonach sięgał po tytuł mistrzowski.

"Dortmund nigdy, nigdy, nigdy nie dorówna naszym ogromnym sukcesom, jakie odnosiliśmy w ostatnim 30-leciu" - powiedział Hoeness.

"Musieliby wygrać Bundesligę dziesięć razy z rzędu, aby mieć szansę pobicia naszej popularności" - dodał nieskromnie.

"Kiedy idziesz w Pekinie i zapytasz o niemiecki klub piłkarski, to odpowiedź będzie zawsze: Bayern a nie Borussia" - tłumaczył Hoeness.

W sierpniu Bayern pokonał Borussię 2-1 w meczu o Superpuchar Niemiec. Było to pierwsze zwycięstwo "Bawarczyków" po serii pięciu porażek z Borussią. Po raz kolejny oba zespoły zmierzą się 1 grudnia na Allianz Arenie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy