Reklama

Reklama

Trener Borussii: Nie jesteśmy gotowi na Bundesligę

Po remisie 3-3 z przedostatnim w tabeli Inglostadt, trener Borussii Dortmund - Thomas Tuchel ostro skomentował dyspozycję swojej drużyny. – Nie jesteśmy gotowi na Bundesligę – przyznał.

Borussia w meczu z Inglostadt musiała odrabiać dwubramkową stratę, a remis zapewniła sobie dopiero w doliczonym czasie gry. Całe spotkanie rozegrał Łukasz Piszczek.

- Nie jesteśmy gotowi do gry w Bundeslidze. W żadnym aspekcie, nawet technicznie, taktycznie czy w intensywności i języku ciała - powiedział Thomas Tuchel.

Borussia nie jest w stanie wygrać meczu w lidze już od trzech spotkań.

- Była ogromna dysproporcja i różnica między pierwszą, a drugą połową. Oczywiście jesteśmy rozczarowani, ponieważ spodziewaliśmy się dobrej gry od samego początku. Może jednak nie możemy tego oczekiwać przez cały czas - przyznał Tuchel.

Reklama

Borussia obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli Bundesligi. Do pierwszego Bayernu traci sześć punktów. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy