Reklama

Reklama

Trener Armin Veh zwolniony z Eintrachtu Frankfurt

Trener Armin Veh został w niedzielę zwolniony z Eintrachtu Frankfurt - poinformował klub zajmujący obecnie 16. miejsce w tabeli niemieckiej Bundesligi.

Bundesliga. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Drużyna z Frankfurtu rozpoczęła rundę wiosenną od zwycięstwa nad Wolfsburgiem 3-2, ale w kolejnych siedmiu spotkaniach powiększyła dorobek tylko o cztery punkty. Skutkiem tego był spadek na pozycję oznaczającą konieczność walki o utrzymanie w barażu.

"Zmiana szkoleniowca ma dać zespołowi impuls w walce o utrzymanie" - podkreślił szef klubu Heribert Bruchhagen.

Reklama

W sobotę Eintracht zremisował z beniaminkiem Ingolstadt 1-1. Kibice podczas tego meczu z dezaprobatą odnosili się do gry drużyny i domagali się zwolnienia szkoleniowca skandując "Armin raus".

Na razie nie jest znane nazwisko następcy Veha, który w latach 2011-2014 pokonał z Eintrachtem drogę z 2.Bundesligi do Ligi Europejskiej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama