Reklama

Reklama

Szwagier Arturo Vidala zastrzelony w Santiago

Rodzina Artura Vidala przeżywa wielką tragedię. W biały dzień, na ulicach Santiago, zastrzelony z zimną krwią został szwagier piłkarza - Ignacio Eduardo Neira Guerra.

Prawdopodobnie Ignacio Eduardo Neira Guerra został zastrzelony w wyniku porachunków gangów narkotykowych. Przynajmniej tyle do tej pory ustaliła chilijska policja.

Mąż młodszej siostry zawodnika Bayernu został zastrzelony z zimną krwią w niedzielne popołudnie na jednej z ulic Santiago. Zamachowcy na skrzyżowaniu zatrzymali samochód prowadzony przez Guerrę i oddali w jego kierunku sześć strzałów z broni palnej. Jeden z pocisków trafił prosto w głowę mężczyzny. Szwagier piłkarza walczył o życie. Trafił do szpitala, ale nie udało się go uratować.

Reklama

31-letni mężczyzna zostawił żonę i dwójkę dzieci.

Na razie nie zatrzymano zabójców Guerry. Policja uważa, że za mord odpowiedzialni są członkowie jednego z gangów narkotykowych działających w stolicy Chile.

Tymczasem Vidal jeszcze w sobotę wystąpił w meczu Bayernu Monachium. Drużyna Roberta Lewandowskiego zremisowała z FSV Mainz 2-2.

ŁS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy