• 6 .Bayer 04 Leverkusen (37 pkt.)
  • 7 .1. FC Union Berlin (34 pkt.)
  • 8 .SC Freiburg (34 pkt.)

Sztuczki Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski znakomicie rozpoczął rundę rewanżową Bundesligi. Dwa gole polskiego napastnika zapewniły zwycięstwo Bayernu Monachium w meczu z Freiburgiem (2-1). Nic więc dziwnego, że "Lewy" jest w doskonałym nastroju, co pokazał na treningu popisując się sztuczkami.

Spotkanie z Freiburigiem rozpoczęło się źle dla Bawarczyków, którzy już w 3. minucie stracili gola. Manuela Neuera zmusił do kapitulacji Janik Haberer.

Bayern ma jednak w swoim składzie Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski doprowadził do remisu w 34. minucie. W doliczonym czasie gry to właśnie "Lewy" przechylił szalę zwycięstwa na korzyść obrońców mistrzowskiego tytułu.

Bayern z dorobkiem 42 punktów jest liderem tabeli. W klasyfikacji strzelców Lewandowski odrobił dwa gole do prowadzącego Pierre'a-Emericka Aubameyanga z Borussii Dortmund.

Nic więc dziwnego, że "Lewy" ma powody do zadowolenia. Na treningu polski napastnik popisywał się futbolowymi trikami, a filmik o tym zamieścił Bayern na Twitterze.