Reklama

Reklama

Szef Schalke: Borussia wyjdzie z kłopotów

Borussia Dortmund nie może przełamać kryzysu, a w najtrudniejszym momencie słowa wsparcia dobiegły do niej z obozu największego rywala - Schalke Gelsenkirchen.

Bundesliga - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

"Nie obawiam się o Borussię Dortmund - cało wyjdzie z kłopotów, bo wszyscy w klubie doskonale orientują się w świecie futbolu. Na przykład w postaci Juergena Kloppa mają jednego z najlepszych trenerów w Niemczech" - powiedział generalny menedżer Schalke Horst Heldt.

"Obecna ich pozycja w tabeli jest moim zdaniem tylko chwilowa. Nasi sąsiedzi mają podobne do nas problemy z poważnymi kontuzjami, które na długi czas eliminują piłkarzy z gry" - ocenił Heldt.

Reklama

"Jeśli kluczowy piłkarz, jak Marco Reus nie może grać, to oczywiście trudno wypełnić taką lukę. W piłce nożnej często dochodzi do sytuacji, których nie można przewidzieć" - podkreślił Horst Heldt.

"Na przykład, w 2011 roku Schalke zdobyło Puchar Niemiec, a w tym samym czasie zakończyło rozgrywki Bundesligi na 14. pozycji" - przypomniał szef Schalke.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy