Reklama

Reklama

Szef Borussii Dortmund odpowiedział na słowa Haalanda. Wspomniał o Lewandowskim

Po ostatnim meczu ligowym Borussii Dortmund Erling Haaland żalił się, że klub nakłada na niego presję, naciskając na szybkie podjęcie przez Norwega decyzji w sprawie przyszłości. Na te słowa odpowiedział szef Borussii Dortmund Hans-Joachim Watzke, który przyznał w rozmowie z ARD, że to, co powiedział młody napastnik, to bzdury.

- Przez ostatnie sześć miesięcy zdecydowałem się nic nie mówić z powodu szacunku do Dortmundu, ale teraz klub naciska na mnie, bym podjął decyzję w sprawie przyszłości. Tymczasem ja chcę tylko grać w piłkę - powiedział Erling Haaland po wygranym 5-1 meczu Bundesligi z Freiburgiem w wywiadzie dla norweskiego oddziału Viaplay.

Dodał przy tym, że klub chce, by jak najszybciej podjął decyzję w sprawie ewentualnego transferu i zapewnił, że "pewne rzeczy wydarzą się teraz".

Reklama

Borussia Dortmund. Hans-Joachim Watzke reaguje na słowa Erlinga Haalanda

Na słowa norweskiego snajpera odpowiedział szef Borussii Dortmund - Hans-Joachim Watzke.

- Stwierdzenie, że Borussia Dortmund postawiła Erlingowi ultimatum to bzdury. Nie ma wyznaczonego żadnego ostatecznego terminu - powiedział w rozmowie z ARD.

Zaznaczył przy tym, że jeśli Haaland odejdzie z Borussii Dortmund, klub znajdzie jego następcę, podobnie jak uczynił z Robertem Lewandowskim.

Przepychanki wewnątrz klubu to kolejna zła wiadomość dla Borussii Dortmund, która we wtorek odpadła z Pucharu Niemiec po rywalizacji z drugoligowcem. Jedyną bramkę dla BVB w przegranym 1-2 meczu zdobył właśnie Erling Haaland.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama