• 6 .DSC Arminia Bielefeld (4 pkt.)
  • 7 .Bayern Monachium (3 pkt.)
  • 8 .VfB Stuttgart (3 pkt.)

Szalony wieczór Roberta Lewandowskiego. Zdobył pięć bramek!

Co ten Lewandowski wyprawia?! Piłkarski świat we wtorkowy wieczór zadawał sobie właśnie to pytanie. Kapitan reprezentacji Polski zdobył pięć bramek w dziewięć minut i to zaraz po wejściu na boisko! Bayern Monachium rozbił VfL Wolfsburg 5-1, a Robert Lewandowski z ośmioma bramkami jest najlepszym strzelcem sezonu.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Zagra? Nie zagra? Jeszcze w weekend "Lewy" leczył kontuzję i nie było pewne, czy we wtorek wybiegnie na boisko.

I od pierwszej minuty rzeczywiście nie wybiegł. Został na ławce rezerwowych. Trener Pep Guardiola wolał być ostrożny.

Wicemistrz Niemiec z Wolfsburga postawił ciężkie warunki i do przerwy prowadził w Monachium 1-0.

W 46. minucie spotkania Robert Lewandowski zameldował się na boisku i w ciągu kilku minut zapisał się złotymi zgłoskami w historii futbolu.

Między 51. a 60. minutą polski napastnik... pięć razy trafił do bramki Diega Benaglia. To nie był hat-trick, to nawet nie był klasyczny hat-trick, to było wejście smoka.

W ciągu kilku minut w zapomnienie odeszły cztery gole "Lewego" z Realem Madryt.

Piłkarski świat oszalał, a wraz z nim serwisy społecznościowe.