Reklama

Reklama

Strzelił dużo goli w Premier League. To on zastąpi Lewandowskiego w Borussii?

Borussia Dortmund jest zainteresowana napastnikiem Aston Villi Christianem Benteke - poinformował agent zawodnika. Przedstawiciele BVB oglądali 22-letniego piłkarza w meczu z Chelsea Londyn.

Benteke, który do Aston Villi przeszedł z Genku za 8 milionów euro latem ubiegłego roku, w tym sezonie Premier League ma już na koncie 19 goli. 22-latek wpisał się na listę strzelców w meczu z Chelsea przegranym przez "The Villans" 1-2. Menedżer Borussii Michael Zorc oglądał Benteke z trybun Villa Park. Finalista Ligi Mistrzów szuka następcy Roberta Lewandowskiego, który prawdopodobnie zasili Bayern Monachium po zakończeniu sezonu.

"Jestem świadomy tego, że przedstawiciele Borussii byli na meczu z Chelsea, ale Christian jest ciągle zawodnikiem Aston Villi i w tym momencie nic w tej kwestii się nie zmieniło" - powiedział Eris Kismet ESPN.

"Wielu skautów z różnych klubów ogląda Christiana. Przyszłość Aston Villi w Premier League jest już jasna ("The Villans utrzymali się w najwyższej klasie rozgrywkowej - przyp. red) i niedługo powinniśmy wiedzieć coś więcej" - dodał.

"To naturalne, że Christian znalazł się w orbicie zainteresowań wielu klubów, bo miał dobry sezon i strzelił dużo goli. A to jego debiutancki sezon w Premier League" - podkreślił agent piłkarza.

Benteke już nie zagra w tym sezonie. To efekt czerwonej kartki jaką zobaczył w meczu z Chelsea, a w Premier League piłkarze mają do rozegrania jeszcze tylko jedną kolejkę.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy