Reklama

Reklama

Shinji Kagawa doznał wstrząśnienia mózgu

Kolejny piłkarz Borussii Dortmund odniósł poważną kontuzję - Shinji Kagawa w piątkowym meczu reprezentacji Japonii z Jamajką (1-0) w Niigacie doznał wstrząśnienia mózgu.

Z tego powodu nie zagra w kolejnym towarzyskim spotkaniu - z Brazylią w Singapurze.

Znany 25-letni pomocnik w pierwszej połowie meczu został trafiony w szczękę i krwawił z ust, ale grał niemal do końca spotkania (został zmieniony w 90. minucie).

Krótko po meczu zaczął odczuwać zawroty głowy i pojechał do szpitala na badania.

Jak poinformowała Japońska Federacja Piłkarska, Kagawa nie będzie mógł towarzyszyć reprezentacji swojego kraju, która w sobotę rano wyleci do Singapuru na mecz z Brazylią, czwartą drużyną tegorocznych mistrzostw świata. Spotkanie odbędzie się 14 października.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy