Reklama

Reklama

Sebastian Rode w Bayernie Monachium

Bayern Monachium poinformował, że od 1 lipca nowym zawodnikiem klubu będzie Sebastian Rode. Pomocnik podpisał czteroletni kontrakt z Bawarczykami.

Kontrakt Rodego z Eintrachtem Frankfurt wygasa w lecie. Już w styczniu tego roku dyrektor sportowy Eintrachtu Bruno Hubner mówił, że przejście 23-letniego pomocnika do Bayernu jest już niemal przesądzone.

W poniedziałek Bayern potwierdził, że Rode przyjął warunki mistrza Niemiec i 1 lipca dołączy do drużyny. "Jestem bardzo zadowolony, że transfer został sfinalizowany" - powiedział Rode na oficjalnej stronie klubu z Allianz Arena. "Bayern to wielki krok w mojej karierze. Chcę się tutaj rozwijać i zdobywać jak najwięcej trofeów" - dodał.

"Sebastian Rode jest profesjonalistą w każdym calu i reprezentuje wysoki poziom. Jestem pewien, że doda drużynie energii i entuzjazmu" - stwierdził dyrektor sportowy Bayernu Matthias Sammer.

Rode przeszedł do Eintrachtu Frankfurt w 2010 roku za 300 tysięcy euro z Kickers Offenbach.

Reklama

Od 1 lipca nowym zawodnikiem Bayernu będzie też Robert Lewandowski.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy