Reklama

Reklama

Robert Lewandowski zagra w Polsce. Miał to sobie zagwarantować!

Taki mecz wypełniłby po brzegi każdy stadion w Polsce, łącznie z największym w kraju PGE Narodowym w Warszawie. Bardzo możliwe, że już w 2018 roku Robert Lewandowski oraz jego koledzy z Bayernu Monachium rozegrają towarzyskie spotkanie z jednym z naszych zespołów, najpewniej Legią Warszawa.

O sprawie, jako pierwszy, poinformował tygodnik "Piłka Nożna". Okazuje się, że Robert Lewandowski i jego menedżerowie wyciągnęli wnioski z premierowego kontraktu z Bawarczykami i w nowej umowie, już w wersji pisemnej, zagwarantowali supersnajperowi rozegranie meczu towarzyskiego w Polsce. 

Co więcej, znaczna część dochodu z tego meczu może zasilić konto "Lewego", który na mocy nowej umowy, obwarowanej kilkoma warunkami, jak na przykład awans do finału Ligi Mistrzów, może po jednym sezonie wzbogacić się o kwotę - bagatela - rzędu 22 milionów euro!

Reklama

Okazuje się, że "sondujące" rozmowy na temat meczu w naszym kraju już się odbyły, pomiędzy prezesem rady nadzorczej monachijczyków Karlem-Heinzem Rummenigge, a jednym ze współwłaścicieli Legii Warszawa Dariuszem Mioduskim. Platformą do spotkania obu dżentelmenów były obrady Europejskiego Stowarzyszenia Klubów. Rummenigge jest prezesem tego ciała, zaś członkiem zarządu właśnie Mioduski.

Największym problemem, który trzeba będzie rozwiązać, wydaje się zgranie terminów obu klubów, a zwłaszcza Bayernu, który cierpi na chroniczny brak wolnych dat.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy