Reklama

Reklama

Robert Lewandowski z czwartym hat-trickiem w sezonie

W spotkaniu z HSV Robert Lewandowski strzelił hat-tricka, a to już czwarte takie jego osiągnięcie w tym sezonie. Pod tym względem jest to najlepszy sezon Polaka.

Wszystkie gole Roberta Lewandowskiego!

Robert Lewandowski śrubuje najlepszy wynik pod względem liczby hat-tricków w karierze. W spotkaniu z HSV strzelił już czwartego w tym sezonie, a to bezapelacyjnie jego najlepszy taki rok.

W tym sezonie strzelał już trzy gole w Bundeslidze (z Werderem), Pucharze Niemiec (z Carl-Zeiss Jena) i reprezentacji Polski (z Danią).

Reklama

W poprzednim sezonie Lewandowski strzelił tylko jednego hat-tricka. Ale też zanotował pamiętny występ przeciwko Wolfsburgowi, kiedy to zdobył pięć bramek w dziewięć minut.

Sezon 2014/2015 był jeszcze słabszy pod tym względem, bo Lewandowski zdobywał trzy bramki i więcej tylko w reprezentacji. W spotkaniu z Gruzinami strzelił trzy gole, a z Gibraltarem cztery.

Hat-tricki Roberta Lewandowskiego

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama