Reklama

Reklama

Robert Lewandowski szuka domu w Monachium

Pauzujący za kartki Robert Lewandowski nie poleciał z drużyną Borussii Dortmund do Madrytu na środowy mecz Ligi Mistrzów z Realem. Zamiast tego polski piłkarz, który w lecie przeniesie się do Bayernu, wraz z żoną Anną udał się do Monachium, by szukać tam domu.

Zdjęcia Lewandowskiego z Gruenwald, na przedmieściach stolicy Bawarii, opublikował dziennik "Bild".

Według gazety, para oglądała raczej większe wille, których wynajęcie kosztuje między 7500 a 10 000 euro miesięcznie.

O wizycie w Monachium wiedzieli aktualni pracodawcy reprezentanta Polski. "Uzgodnił to z nami" - poinformował szef klubu Hans-Joachim Watzke.

Lewandowski po ostatnim spotkaniu ligowym z VfB Stuttgart (3-2) był nieco poobijany i z tego powodu nie poleciał z Borussią do Hiszpanii.

"Postaramy się przywieźć mu w prezencie dobry wynik" - powiedział trener wicemistrza Niemiec Juergen Klopp.

Reklama

Za tydzień w rewanżu w Dortmundzie polski napastnik, który przed rokiem strzelił "Królewskim" cztery gole, będzie mógł wystąpić.

Lewandowski kontrakt z Bayernem, obowiązujący od lipca tego roku do czerwca 2019, podpisał w styczniu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy