Reklama

Reklama

Robert Lewandowski: Pomogłem i to najważniejsze

Nie milkną echa niesamowitego wyczynu Roberta Lewandowskiego, który zdobył pięć bramek w dziewięć minut w meczu Bundesligi. "Wchodziłem na boisko, żeby pomóc drużynie. Pomogłem i to jest dla mnie najważniejsze!" - stwierdził bohater wtorkowego wieczoru.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

We wtorek mistrz Niemiec, Bayern, podejmował wicemistrza, VfL Wolfsburg. "Lewy", po kontuzji, zaczął mecz na ławce, a Bayern przegrywał do przerwy 0-1.

W 46. minucie polski napastnik pojawił się na boisku, by po chwili, w ciągu dziewięciu minut zdobyć pięć bramek i zapewnić Bawarczykom wygraną 5-1.

"Niesamowity wieczór. Wchodziłem na boisko, żeby pomóc drużynie. Pomogłem i to jest dla mnie najważniejsze!" - napisał "Lewy" na Facebooku".

Reklama

"Osobiście chciałbym podziękować wszystkim kibicom jak i mediom za gratulacje płynące z całego świata" - dodał.

"Jednocześnie proszę o zrozumienie, brak mojej dostępności spowodowany jest licznymi obowiązkami w klubie" - wyjaśnił kapitan reprezentacji Polski.

"Gramy co 3 dni i muszę skupić się już na kolejnym meczu! Jeszcze raz dziękuję wszystkim moim kibicom. Z pełnym przekonaniem RL9min" - zakończył nasz piłkarz.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy