Reklama

Reklama

Robert Lewandowski nie wyklucza odejścia z Bayernu Monachium

Robert Lewandowski udzielił wywiadu niemieckiemu dziennikowi "Die Welt" i odniósł się do przyszłości w Bayernie. Polak nie wykluczył odejścia z bawarskiego klubu.

Lewandowski ma kontrakt z Bayernem ważny do 2019 roku. Zapytany przez "Die Welt" czy planuje zakończyć karierę w ekipie Bawarczyków, "Lewy" nie wykluczył gry dla innej drużyny.

- Jako profesjonalnemu piłkarzowi, ciężko mi się do tego odnieść. Wiele razy słyszałem, jak zawodnicy deklarują takie rzeczy, a później przychodzi nowy trener i nie są już tak bardzo potrzebni drużynie. Zdarza się też, że dostają jakąś interesującą ofertę i decydują się odejść - przyznał szczerze Lewandowski.

Napastnik reprezentacji Polski zaznaczał jednak, że świetnie czuje się w Bayernie i teraz skupia się tylko na grze u Bawarczyków. - Dopóki tu jestem, zawsze będę dawał z siebie wszystko dla drużyny - podkreślał piłkarz.

Reklama

Polak przyznał także, że zdaje sobie sprawę z ogromnego zainteresowania jego osobą ze strony innych klubów. 

- Od kiedy skończyłem 18 lat zawsze były jakieś zapytania ze strony innych klubów i musiałem nauczyć się sobie z tym radzić. Umiem ignorować takie rzeczy. To mnie nie rozprasza - zaznaczał Lewandowski.

"Lewy" odniósł się także do decyzji Pepa Guardioli o opuszczeniu klubu po tym sezonie i tego, jak wiele nauczył się od Hiszpana, zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty taktyczne.

- Do odejścia Guardioli pozostało jeszcze dużo czasu. Wiemy, że opuści drużynę w lecie, ale aż do tego momentu jesteśmy zjednoczeni. Chcemy móc świętować z nim kolejny tytuł w tym sezonie - przyznał napastnik.

Zainteresowanie Lewandowskim wykazują największe kluby Europy. Wśród nich są takie potęgi jak Real Madryt, Paris Saint-Germain czy Manchester United. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy